8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Komodų vaikams su trim durelėmis gamyba ir komodų vaikams su trimis durelėmis projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą vaikų komodos projektą.

Trijų durelių komodos vaikams taip pat gaminamos su stalčiais ar atviromis lentynomis.

Vaikų kambario komodų su trim durelėmis gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės vaikiškos komodos durelėms užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima trejų durelių vaikų komodas gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu vaiko kambario komodos viršumi) ar storinta vaikų komodos apačia (storintu vaiko kambario komodos dugnu), ar gaminti trejetos durelių vaikiškas komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti trejetos durelių komodas vaikų kambariui su įleistomis durelėmis.

Trijų durų komodos vaikų kambariui spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Trijų durų komodos vaikų kambariui rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas vaikų baldų komodos rankenėles.