8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Komodų vaikams su vienom durelėmis gamyba ir komodų vaikams su vienomis durelėmis projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą vaikų komodos projektą.

Vienų durelių komodos vaikams taip pat gaminamos su stalčiais ar atviromis lentynomis.

Vaikų kambario komodų su vienom durelėmis gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės vaikiškos komodos durelėms užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima vienerių durelių vaikų komodas gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu vaiko kambario komodos viršumi) ar storinta vaikų komodos apačia (storintu vaiko kambario komodos dugnu), ar gaminti vienerių durelių vaikiškas komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti vienerių durelių komodas vaikų kambariui su įleistomis durelėmis.

Vienų durų komodos vaikų kambariui spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Vienų durų komodos vaikų kambariui rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas vaikų baldų komodos rankenėles.