8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Komodų jaunuoliui su atviromis lentynomis gamyba ir komodų jaunuoliui su atviromis lentynomis projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą jaunuolio komodos projektą.

Komodos jaunuoliui su atviromis lentynomis taip pat gaminamos su stalčiais ar durelėmis.

Jaunuolio komodų su atviromis lentynomis gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės jaunuolio komodos durelėms, komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima jaunuolio komodas su atviromis lentynomis gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu jaunuolio komodos viršumi) ar storinta jaunuolio komodos apačia (storintu jaunuolio komodos dugnu), ar gaminti jaunuolio komodas atviromis lentynomis su storintais komodos šonais, ar gaminti komodas atviromis lentynomis jaunuolio kambariui su įleistomis komodos durelėmis ar įleistiems komodos stalčiais.

Komodos jaunuolio kambariui su atviromis lentynomis spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Komodos jaunuolio kambariui su atviromis lentynomis rankenėlių stalčiams ar durelėms pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas jaunuolio baldų komodos rankenėles.