8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Jaunuolio komodų su aštuoniais stalčiais gamyba ir jaunuolio komodų su aštuoniais stalčiais projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą jaunuolio komodos projektą.

Aštuonerių stalčių jaunuolio komodos gaminamos su kokybiškais guoliniais bėgeliais. Dažniausiai jaunuolio komodoms su aštuoneriais stalčiais naudojami ir pilno ištraukimo bėgeliai, kad būtų galima atverti jaunuolio komodos stalčių iki pat galo.

Jaunuolio komodų su aštuoniais stalčiais gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės jaunuolio komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima aštuonių stalčių jaunuolio komodas gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu jaunuolio komodos viršumi) ar storinta jaunuolio komodos apačia (storintu jaunuolio komodos dugnu), ar gaminti aštuonių stalčių jaunuolio komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti aštuonių stalčių jaunuolio komodas su įleistais stalčiais.

Aštuonetos stalčių jaunuolio komodos spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Aštuonetos stalčių jaunuolio komodos rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas jaunuolio komodos rankenėles.