8 685 81 448 gamyba@komodos.eu
Select Page

Virtuvės komodų su aštuoniais stalčiais gamyba ir virtuvės komodų su aštuoniais stalčiais projektavimas pagal kliento pageidavimus ar turimą virtuvės komodos projektą.

Aštuonių stalčių komodos virtuvės kambariui gaminamos su kokybiškais guoliniais bėgeliais. Dažniausiai virtuvės komodoms su aštuoniais stalčiais naudojami ir pilno ištraukimo bėgeliai, kad būtų galima atverti virtuvės komodos stalčių iki pat galo.

Virtuvės baldų komodų su aštuoniais stalčiais gamyboje taip pat naudojamos aliuminės kojelės, spynelės virtuvės komodos stalčiams užrakinti.

Pagal kliento pageidavimą galima aštuonerių stalčių komodas virtuvei gaminti su storintu komodos stalviršiu (storintu virtuvės komodos viršumi) ar storinta virtuvės komodos apačia (storintu virtuvės komodos dugnu), ar gaminti aštuonerių stalčių virtuvės komodas su storintais komodos šonais, ar gaminti aštuonerių stalčių komodas virtuvės kambariui su įleistais stalčiais.

Aštuonetos stalčių komodos virtuvei spalvų pasirinkimas yra itin didelis. Komodos spalvą galima rinktis iš daugiau nei kelių šimtų galimų spalvų (atspalvių).

Aštuonetos stalčių komodos virtuvei rankenėlių pasirinkimas ir yra itin didelis. Galima rinktis iš daugiau nei keliolikos rankenėlių. Arba galima montuoti kliento turimas virtuvės baldų komodos rankenėles.